Новини

  • Головна
  • Новини
  • Учні Белзької музичної школи створили ілюстрації до дитячої книги

Учні Белзької музичної школи створили ілюстрації до дитячої книги

28 КВІ 2023

Сьогодні в Белзька дитяча музична школа відбувся захід з нагоди виходу дитячої книжки «Їжак Вільгельм та його мистецькі друзі» ???? авторства Володимира Мнішенка.


Сьогодні в Белзька дитяча музична школа відбувся захід з нагоди виходу дитячої книжки «Їжак Вільгельм та його мистецькі друзі» ????
авторства Володимира Мнішенка.
Видання книги стало можливим завдяки тому, що талановиті учні класу образотворчого мистецтва Белзької музичної школи створили ілюстрації до твору пана Мнішенка.
«Їжак Вільгельм та його мистецькі друзі» - це дань творчості видатного митця українсько-польського походження Вільгельма Котарбінського, чиїй руці належать розписи Володимирського собору у Києві.
Захід відвідали перший заступник Белзького міського голови Тарас Стародуб та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Марія Гремента, які від імені голови громади Оксани Берези, вручили пам’ятні подарунки і відзнаки юним художникам, що взяли участь у створенні книги. Також керівництво Белзької громади відзначило роботу викладача класу образотворчого мистецтва - Наталію Карнаух, чий викладацький талант та професіоналізм втілився в учнівських роботах.
Щиро сподіваємось, що, сповнена добра та дружби, історія Їжака Вільгельма знайде своїх читачів та заслужене визнання. Пишаємось нашим талановитим підростаючим поколінням і бажаємо реалізувати свої таланти на благо України.