Новини

Коли молитва відкриває замкнені двері

11 ЧЕР 2023


   Угнівський костел Внебовзяття Пресвятої Діви Марії сьогодні приймав паломників із Польщі.

   Щорічна XVII піша проща із Диніска (Dyniska) до Угнова (Uhnów) з нагоди відпусту Св.Антонія пройшла сьогодні територією Республіки Польща та України.
Представники Белзької громади на чолі з міським головою Оксаною Березою зустріли на українській землі гостей з Томашівського повіту традиційним короваєм, а на знак дружби прощу супроводжували два 6-метрових державних прапори наших країн. Пані Береза звернулась до присутніх з вітальним словом, у якому зазначила, що Белзька громада вдячна польському народові за допомогу та підтримку у нелегкий для нашої країни час.
   З щирою молитвою прочани дісталися костелу Внебовзяття Пресвятої Діви Марії. Біля якого прозвучали пісні до Матері Божої у виконанні аматорського колективу Народного дому м.Угнів та художнього керівника Белзького центру культури і дозвілля Любові Ганиш, поетичні виступи найменших угнівчан - вихованців Угнівського закладу дошкільної освіти та місцевих мешканців.
    По завершенні офіційної частини розпочалась святкова Служба Божа, на якій кожному з іноземних гостей було вручено невеликі солодкі хлібинки, як символ вдячності за підтримку українського народу. Після чого на місцевому цвинтарі спільною молитвою присутні вшанували пам’ять усіх, хто загинув за волю України та тих, хто знайшов останній спочинок на угнівському цвинтарі.
    Багато молитов сьогодні звучало до небес, але всі вони були про мир і спокій в Україні. Хай Господня ласка не омине нікого, хто приходить з добром на нашу землю.